Úklid po malování

Úklid po malování je součástí naší úzké spolupráce mezi naší malířskou firmou a úklidovou firmou Expert úklid. Potřebujeme zajistit komplexní služby pro naše klienty a jednou z takových je i úklid po malování. Klient si objedná malování bytu či domu a automaticky předpokládá, že služba bude provedena včetně následného úklidu. Jsme poměrně malá firma, ale zakázek máme dostatek, z tohoto důvodu nemůžeme zatěžovat naše malíře, tedy řemeslníky na slovo vzaté, aby se zdržovali relativně pro ně zdržující prací.

Úklid po rekonstrukci

Proto jsme se rozhodli nejmout na úklid po malířích subdodavatelskou firmu, která tyto následné práce provede perfektně a společně s perfektně odvedenou malířskou prací můžeme našim klientům předat komplexně ukončené malířské práce včetně úklidu po malování. Jelikož je v našem portfóliu i drobné stavení práce, jako jsou rekonstrukce bytů a rekontrukce bytových jader, tak tato úklidová firma provádí i úklid po rekonstrukci.

Úklid po stavbě

Tento úklid je poměrně náročný a vyžaduje opravdu velkou dávku trpělivosti. Ale úklidové práce jsou vždy provedeny na jedničku a zákazník je často i velmi příjemně překvapen. Nečekal, že bude po kompletní rekonstrukci takto dobře a do nejmenších detailů uklizeno.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.