Vánoce na horách

Vánoce, nejkrásnější a nejklidnější období v roce. V oknech se třpytí vánoční výzdoba, před domy stojí nazdobené stromky, kolem leží bělostná sněhová pokrývka, z nebe pomalu poletují sněhové vločky a ulicemi se rozléhá zvuk koled. Také vám to zní jako ty pravé Vánoce? Bohužel v posledních letech nám něco schází. Hádáte dobře, je to sníh. Ale jak se říká, když nejde hora k Mohamedovi, musí jít Mohamed k hoře. Na základě tohoto úsloví nás majitelé horských hotelů lákají na slevy na vánoční pobyty na horách.

Pobyty pro páry

Jak už jsem se zmínila výše, jedním z hlavních důvodů je hromada sněhu, který nám ve městech schází. Ať už jste sami s přáteli, partnerem, nebo máte malé děti, sníh dodá svátkům kouzlo. Vyrazíte-li s partnerem, věřte, že větší romantiku jste nezažili. Štědrovečerní večeře při svíčkách bez onoho předvánočního shonu, který by normálně doprovázel její přípravu, zaručeně prospěje každému vztahu. Přidáte-li k tomu vánoční koncert, lyžování, saunu, plavání v bazénu a trochu punče, zažijete nádherné Vánoce.

Pobyty pro rodiny s dětmi

Rodiny s dětmi si zde také přijdou na své, neboť v hotelích a lyžařských střediscích bývá přes vánoční svátky bohatý program. Užít si můžete koncerty, divadelní představení, animační programy pro děti i dospělé, ruční práce a výrobu dárků, promítání vánočních filmů a pohádek, různé soutěže pro děti a v neposlední řadě možnost lyžování na upravených sjezdovkách.

Pobyty pro nezadané

Pobyty jsou přínosné i pro ty, kteří nemají děti ani partnera a nechtějí trávit Vánoce sami. Stačí se domluvit s pár přáteli, kteří jsou na tom podobně a vyrazit za zábavou. Případně můžete jet sami a věřte, že tady brzy najdete několik nových přátel. Vánoční večírky přímo svádějí k seznámení. Pokud byste měli zájem, snadno najdete i vánoční pobyt na horách pro nezadané. Program těchto akcí je uzpůsoben tak, aby pro vás bylo seznamování co nejsnadnější.

Nenechte si ujít slevy na pobyty a dopřejte si spokojenou dovolenou nejen poslední den v roce.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.