Slevy na ubytování na Šumavě

Všimli jste si, že teploty klesly pod bod mrazu, že sníh pokryl střechy domů? Je nejvyšší čas naplánovat si zimní pobyt na horách. Proto neváhejte a využijte slevy na pobyty na horách. Co tak si zajet na Šumavu, rozsáhlé pohoří v jižních Čechách na hranici Česka, Rakouska a německého Bavorska? Na Šumavě na vás čekají krásně upravené dlouhé, široké a bezpečné sjezdové trasy, kde si můžete užít kvalitní jízdy na lyžích i na snowboardu. Na některých sjezdovkách si můžete otestovat své schopnosti na uměle vybudovaných překážkách.

Na Šumavě, ve ski areálu Špičák, se nachází nejprudší česká sjezdovka Šance. Špičák nabízí nejlepší možnosti lyžování na české straně sjezdovky. Na své si zde přijdou jak nepříliš zkušení lyžaři, tak i velmi zdatní lyžaři i snowboardisté. V Železné Rudě můžete navštívit další lyžařský areál – Belveder, který díky kvalitnímu osvětlení nabízí denně také večerní jízdu na lyžích či na snowboardu. Je zde také lyžařská škola pro děti i dospělé. Pojedete-li autem, určitě uvítáte možnost parkování zdarma v těsné blízkosti areálu.

Zimní radovánky pro každého

Máte-li malé děti, navštivte výukové centrum Fox park a Bambini park na Lipně, kde pod vedením zkušených instruktorů Skischool zvládnou základy lyžování nebo snowboardingu. Děti si navíc užijí legrace při stavění obřího hradu a pohádkového království. Ski areál Lipno je moderní lyžařské středisko zaměřené především na rodiny s dětmi a začátečníky. Nabízí bezpečné udržované sjezdovky, na jejichž vrcholy vás dopraví čtyřsedačkové lanovky. Proto na nic nečekejte, potěšte svoji rodinu a využijte slevy na pobyty na Šumavě!

Na výběr máte další velmi kvalitní sjezdovky, kde se můžete vydovádět do sytosti nejen vy, ale i celá vaše rodina. Za zmínku stojí Zadov, Kvilda, Hochficht, Horní Vltavice nebo Nové Hutě. Určitě si vyberete tu nejvhodnější pro vás a pro vaše blízké. Využít můžete také kvalitní ski servis, kde odborně namažou vaše lyže podle kvality sněhu, nebo půjčovnu lyží a snowboardů. Neváhejte a využijte slevy na pobyty na horách a prožijte jedinečné zážitky s vašimi nejbližšími.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.