Plánujete léto u moře? Vybírejte z last minute nabídek!

Jakmile nastane léto, začíná boj cestovních kanceláří o nejnižší ceny, nejlepší a nejvýhodnější zájezdy, levné letenky a nejširší nabídku. To je výhodou pro nás klienty. Přes zimu jsou zájezdy dražší, avšak hotelů je více a míst, letenek a veškerých kapacit je dostatek. Přes léto pak ceny letní dovolené postupně klesají a do nabídek CK se dostávají oblíbené výprodejové last minute zájezdy, které jsou velmi levné, ovšem v omezené kapacitě. Díky těmto akcím však můžeme získat báječné slevy na vysněnou dovolenou.

K moři s vlastní dopravou

Když chceme cestovat vlastní dopravou, nejlepší je navštívit Chorvatsko či Itálii. Tyto země jsou krásně dostupné, cesta se dá zvládnout do 12 – 20 hodin, dle cílového místa. Ubytování si můžeme sehnat a zaplatit dopředu, nebo také můžeme najít ubytování až na místě, což volná místa bývají dostupná. Výhodou vlastní dopravy je také to, že autem můžeme cestovat po místech, která jsou pro nás zajímavá a procestovat více míst.

Podmořský svět plný tajemství

Chceme-li si užít krásnou dovolenou a jsme milovníky moře, za potápěním se můžeme vydat do Řecka, Itálie, nebo Egypta. V každé zemi mají krásná ojedinělá místa k potápění, avšak Marsa Alam v Egyptě patří k nejoblíbenějším místům. Jsou zde nádherné korálové útesy, které jsou plné barev, stejně tak, jako celý podmořský svět. Na potápění je třeba mít licenci i povolení k ponoru, kdo by rád vyzkoušel potápění i bez toho, může vyzkoušet zkušební ponor za doprovodu profesionálních potápěčů.

Ať už si vybereme dovolenou v Egyptě, Chorvatsku, Řecku, Itálii, Španělsku, Tunisku, Turecku či jakékoliv jiné Evropské zemi či exotice, doporučuji vyzkoušet místní speciality. Ochutnat tak zdejší kulturu, navštívit nejkrásnější místa v okolí – národní parky, přírodní rezervace, nejvyšší hory, místní atrakce a samozřejmě navštívit krásné místní pláže, kam každý rád chodí odpočinout. Last minute slevy na zájezdy k moři jsou také vhodné jako dárek či překvapení pro naše blízké.Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.