Kam na podzimní dovolenou?

Léto se pomalu chýlí se konci a spolu s ním také čas dovolených. Pokud jste zatím dovolenou nestihli, nemusíte vůbec věšet hlavu – dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků si můžete dopřát také na podzim! V tomto článku jsme si pro vás připravili hned několik tipů na zajímavou podzimní dovolenou.

Vytáhněte batohy a vyrazte do hor

České pohraničí je velmi bohaté na rozsáhlá pohoří s nádhernou přírodou, díky čemuž máme ideální podmínky pro horskou turistiku. Turistika je vhodná pro všechny věkové kategorie od rodin s malými dětmi, až po seniory. Obtížnost tras je velmi různorodá a vždy si můžete vybrat trasu, která vám bude vyhovovat. Případně si můžete cestu zjednodušit využitím lanovky.

Pobyty na horách jsou nejen skvělou formou odpočinku, ale mají také pozitivní vliv na vaše zdraví. Chůzí posílíte svůj kardiovaskulární systém a dýcháním čerstvého vzduchu bez smogu pomůžete také svým plicím. Pobyty na horách jsou možné v průběhu celého roku, ale právě podzim je, díky nižším teplotám, na turistiku ideální! Pokud budete hledat nabídky na pobyty na horách, rozhodně byste neměli přehlédnout slevy na pobyty na horách, které naleznete na slevových portálech, jako je například NewGo.cz. Tyto weby nabízejí pobyty, které jsou zlevněné o 50 % i více oproti jejich původně ceně. Můžete tedy výrazně ušetřit!

Zbavte se stresu ve wellness centrech

Pokud vás neláká aktivní odpočinek na horách, můžete si užívat hýčkání ve wellness centrech, kterých je po celé republice opravdu velké množství. Navíc se tyto wellness centra obvykle nacházejí v hotelu, kde si můžete zajistit ubytování a také stravu – jsou tedy místem jako stvořeným pro nerušenou relaxaci. Výhodou je, pokud se tento hotel nachází ve vinařské oblasti, pak můžete zkombinovat wellness procedury s degustací vína a váš pobyt bude o to pestřejší. Navíc je období podzimu dobou vinobraní, které si užijí nejen milovníci vína. Využijte slevy na vinařské a wellness pobyty a užijte si dovolenou plnou nezapomenutelných zážitků!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.