Dovolená v Krušných horách se slevou

Pohled z okna nás ubezpečí o tom, že zima je zde se vším, co k ní patří. Chcete si užít zimy i mimo město? Chtěli byste alespoň na chvíli zapomenout na starosti všedních dní a věnovat se pouze sobě a svým blízkým? Pak tedy neváhejte a využijte slevy na pobyty na horách! Nabídka je skutečně široká. Zajeďte si třeba do Krušných hor. Krušné hory se nacházejí na severozápadě Čech podél česko-německé hranice. Nejvyšším vrcholem je se svými 1244 m hora Klínovec.

V Krušných horách vás očekávají skvělé podmínky pro zimní vyžití. Máte-li rádi pohyb, určitě využijete perfektně upravené sjezdovky, kde si můžete zalyžovat nebo zajezdit na snowboardu. Pro běžkaře jsou připraveny upravené a dobře značené běžkařské tratě, kde si každý vybere pro sebe tu nejvhodnější podle její náročnosti. Pro milovníky turistiky jsou zde upravené trasy pro pěší, na kterých si můžete zajít na menší túru případně jen na procházku.

Zábava v Krušných horách

Zkrátka nepřijdou ani děti. Starší děti si mohou zasáňkovat nebo projet se na bobech společně s rodiči na menších upravených kopcích. A ti nejmenší si postaví sněhuláka nebo se mohou třeba koulovat. To vše vás čeká v Krušných horách, a proto neváhejte a využijte slevy na pobyty v Krušných horách.

I večery na horách si můžete náležitě užít. Rádi vás uvítají ve stylových hospůdkách s příjemným personálem a specialitami místní kuchyně. Po celodenním pobytu na čerstvém vzduchu vám přijde vhod teplý nápoj jako čaj, grog či svařené víno. Určitě uvítáte odpočinek a relaxaci v některém wellness zařízení, kde můžete podstoupit různé druhy masáží. Velmi oblíbenou se stala obzvlášť v zimním období masáž lávovými kameny. Také perličková koupel je dobrou volbou. Mnozí z vás se rádi vyhřejí v sauně. Děti uvítají skotačení v bazénech, které nabízejí místní hotely. Na takovou dovolenou strávenou s vaší rodinou, přáteli nebo vaším partnerem či přítelkyní budete dlouho vzpomínat. Proto využijte slevy na pobyty na horách ve výši 40 – 60%!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.