Dovolená na horách

Každý z vás ocení dovolenou v horském prostředí, kde je krásně čisté ovzduší bez jedovatých zplodin a smogu z továren a aut. V prostředí, kde je klid a nádherná příroda. Čeká zde na vás spoustu nezapomenutelných zážitků. Neváhejte a vydejte se na dovolenou a využijte slevy na pobyty na horách! Za tyto ceny si může dovolenou užít opravdu každý – starší manželské páry, rodiny s dětmi, studenti.

Pobyty na horách jsou velmi vhodné pro ty, kteří trpí dýchacími problémy jako je astma a další onemocnění horních cest dýchacích. Výběr míst, kde můžete dovolenou strávit, je opravdu pestrý. Pokud se vám nechce jet za hranice České republiky, navštivte Jeseníky, Beskydy, Krušné hory nebo Šumavu. Za návštěvu stojí například také Jizerské hory.

Jizerské hory

Jizerské hory jsou nejsevernějším pohořím České republiky. Název pochází od řeky Jizery. Nejvyšším vrcholem je Wysoka Kopa, která se nachází na polském území. Na české straně je s výškou 1124 m nejvyšším vrcholem hora Smrk. Příznivci turistiky a aktivního způsobu života si zde při náročném výšlapu na vrcholky těchto hor přijdou na své. V blízkosti Jizerských hor je i řada malebných měst a míst. Patří mezi ně například Liberec, kde můžete zavítat do aquaparku, kde se zabaví nejen vaše děti. Jistě navštivte i město Frýdlant, kde se nachází hrad a zámek.

Vydejte se na dovolenou se svými nejbližšími a prožijte skvělé zážitky. Právě teď využijte slevy na pobyty v Jizerských horách. Je zde mnoho způsobů, jak strávit volný čas. Vyznavači jízdy na kole mohou vybírat z řady cyklostezek. Na příznivce turistiky jsou zde připraveny perfektně značené turistické trasy s odstupňovanou náročností. Ani ti z vás, kteří rádi lenoší a nechávají se rozmazlovat, nebudou ochuzeni. Nabídka nejrůznějších wellness procedur, koupelí a příjemné relaxace udělají vašemu tělu i duši dobře. S přáteli využijte místních pohostinských zařízení a vyzkoušejte speciality místní kuchyně. Rozhodně nebudete litovat!Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.