Střechy – plechová krytina Prefa

Myslíte si, že plechová krytina Prefa patří na vaši střechu?

Pak jste na správné adrese, rodinná firma střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. se zabývá pokládkou střech, kterou tvoří plechové krytiny již řadu let s těmi nejlepšími referencemi od spokojených zákazníků. Jejich ohlasy na práci této firmy si můžete přečíst ve firemním archivu, který je volně přístupný na internetových stránkách.

Střechy Praha – kvalita od odborníků

Spokojení zákazníci firmy střechy Vrňata & Žáčik sází na kvalitu, kterou jim plechová krytina Prefa poskytne v plném rozsahu. Navíc umí pracovat s jakýmikoliv krytinami, které si vyberete nebo které vám rádi dle našich zkušeností na váš objekt doporučíme.
Řešení vaší střechy od střechy Vrňata & Žáčik je vždy kompletní, přičemž je kladen důraz na kvalitu pokrývačských, tesařských i klempířských prací. Břidlice, prejzy, pálené i betonové krytiny, eternit i plechová krytina, to jsou materiály, které odborník na střechy využívá při pokládce nové střechy či při její rekonstrukci. Mezi dodavatele patří  firmy, jejichž výrobky mají mezi veřejností dobré jméno. Najdeme mezi nimi firmy jako Bramac, KM Beta, Dorken, Tondach, Creaton . V případě, že vás osloví plechová krytina Prefa, můžeme vám ji s klidným svědomím doporučit.

Střechy – Prefa

Firma Prefa poskytuje i další komponenty potřebné pro pokládku plechové střechy. Jsou to jejich okapové systémy vyrobené z barevných hliníkových svitků s povrchovou úpravou. Plechové střechy Prefa i jejich okapový systém splňují i nejnáročnější kritéria ECCA v Bruselu.
Všichni zaměstnanci firmy střechy Vrňata & Žáčik prochází pravidelným školením u firmy Prefa či jiných dodavatelů a výrobců, aby byli schopní vždy správně reagovat na vaši poptávku a danou situaci. K práci jsou využívány nejmodernější techniky například od firem Geda a Bocker. Menší klempířské práce, které plechová krytina potřebuje, se provádí na místě nebo v dílně firmy. K přepravě zaměstnanců a materiálu používají výlučně služební vozy označené viditelným logem – střechy Vrňata & Žáčik.

Plechové střechy Prefa můžete najít téměř po celé republice, hlavně však ve středočeském kraji a Praze, nejen na novostavbách, ale i na historických památkách. Vedle pokládky plechové střechy Prefa na různé objekty se zabývají i montáží střešních oken firmy Velux a Roto.
Firma střechy Vrňata & Žáčik se pravidelně umisťuje na předních místech v různých žebříčcích, jakými jsou například soutěž Řemeslník roku nebo Střechy Praha. Vzhledem k počtu kladných referencí firma obdržela certifikát kvalitní firma za rok 2011, 2012.
Také velmi pružně reagujeme na poptávku trhu různými slevovými akcemi, což můžete najít na webových stránkách www.strechyvrnata.cz.

A na závěr motto, kterého se snaží držet za každé situace – žádná střecha není pouze pokrývkou vašeho stavení, ale je nedílnou součástí moderního bydlení, tudíž musí být bez kompromisu dokonalá v každém detailu.

 Zde je místo pro Vaše názory a komentáře...

You must be logged in to post a comment.